Alla kategorier > Mode > Väskor
As söt liten väska🤍
As söt liten väska🤍 - 89

As söt liten väska🤍

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Vit

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt vit väska i ”krokodil mönster”. Materialet är fale läder! Köpt på H&M🫶🏼

Adelina
Adelina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Liten snygg vit väska  - Bra skick använd få gånger
Liten vit väska🤍 - Liten väska med kedja från scorett, knappt använd!
Väska flullig🤍 - Liten fluffig väska (vit) till salu 50kr köpt för 100 (Swish)
Liten väska - Vet inte riktigt vad jag ska kalla den här väskan. Ganska liten, men får plats med mycket. Fack på insidan.
Liten väska🤍 - Liten röd/svart väska. 20cmX15cm. Går att ha över axeln och crossbody. Liten repa (se bild) men inget som syns när väskan är stängd. Använd ett fåtal gånger. Kan mötas i Göteborg eller skicka, köparen står för frakt.
Liten ryggsäck  - En liten ryggsäck i gott skick. Funkar bra om man inte vill gå runt med en stor ryggsäck. Får plats med det nödvändiga så som vattenflaska, mobil, plånbok och lite till. Får plats med mer än vad man tror!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.