Alla kategorier > Mode > Väskor
Söt väska
Söt väska - 89 Söt väska - 90 Söt väska - 91

Söt väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit baguetteväska.

Ronja
Ronja
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygg väska  - Preppy väska. Bra skick. Skriv för flera bilder🤍
Väska - Jättefin väska🤍har lite fläckar inne
Väska - Rymlig, vit axelväska med gulddetaljer. Går att snöra in banden för att få den kortare och ta ut banden för att få den längre. Super fin men kommer ej till användning då jag har flera stycken.
Väska  - Sååå fin väska, super fin modell och passar till allt! Använd 1 gång, som ny🩷🙌🏼
Väska  - Säljer min jätte fina väska från Zara då den aldrig kommit till användning! Inga defekter💗
Väska - Snygg handväska från Kors med klassiskt -mönster i grått och vitt. Väskan har bruna handtag med guldfärgade detaljer och en fyrkantig form. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt och ger en lyxig vibe till din outfit.
Söt väska  - Supersöt väska i vit med guld detaljer. Väldigt bra skick då den knappt är använd. Jättefin och funkar till vardags och till utgångar.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.