Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Fin k.cobler väska som inte längre kommer till användning💘
Väska - Väska från NA-KD med kraftig guldig kedja, aldrig använd!
Väska - Säljer denna väska från ur&penn, Har haft länge men aldrig använt! 💓
Väska - Söt handväska som rymmer mer än man tror. Hårt material som ger väskan struktur, knappt använd.
Väska  - Superfin väska från TIAMO i modellen pricilla s som inte kommer till användning längre. Skriv för fler bilder💗👛
Väska - Liten svart populär väska, I bra skick.
Väska  - Axelväska från DKNY som är jätte fin, lite sliten men det märker man inte av nästan (se på bild 3 och 4) därav priset🤍
väska - en söt svart väska som är oanvänd 💖pris går att diskutera!
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: ingen
Kategori: Väskor
Märke: Tiamo
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Publicera denna väskan på nytt. stella marortni likande väska. 💕

Bella
Bella
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svartvit tigermålning på canvas - Unik handmålad tavla föreställande ett tigeransikte i svart, vitt och grått. Målningen är gjord på canvas och har starka kontraster och detaljerade penseldrag som ger ett intensivt uttryck. Perfekt som cool inredningsdetalj för att lyfta vilket rum som helst.
Liknande annonser
Visa alla