Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney falabella mini - Skick som ny. Inga tecken på användning
Söker Stella McCartney Väska mini! - Söker efter en Stella väska falabella mini i blå/silver!
Stella McCartney  - Snygg stella McCartney väska. Använd väl men bra skick! Storleken small. Dustbag finns
Stella McCartney  - Säljer min andra Stella McCartney, dustbag och tag medföljer, se bild 3 för defekt, dragkedjan inuti är lite trasig men inget större problem, pris kan diskuteras vid snabb affär❤️ BYTER INTE
Äkta Stella McCartney - Säljer nu min så fina Stella McCartney Falabella tiny tote bag i färgen midnight. Köpt för många år sedan och har tecken på användning men fortfarande i väldigt bra skick💙Handkedjan har tappt delar av sin färg och tråden upptill har slitits lite, se bild 5.  Äkthet garanteras med kvitto, dustbag och produktlapp, man kan även se på texten på knapparna, det rosa fodret och innerfickan🌟 vid intresse säljs även tillhörande plånbok, skriv privat.
Stella McCartney  - Stella McCartney väska svart! Dushbag och äkthetsbevis medföljer Priset kan diskuteras
Stella McCartney mini falabella tote - Limited edition mini tote falabella väska från Stella McCartney. Ända defekt är att den saknar två stjärnor. Köptes för runt 3 år sen på plick av en tjej som var osäker om den var äkta eller inte så såldes för 1500, men det visad sig nu troligen vara äkta (värde på över 10 tusen) Du får med dust bag samt kort osv. Skriv för frågor
Stella McCartney mini tote fallabella - Säljer nu min favoritväska då jag behöver pengarna💔 Nypris runt 9000. Väskan är i bra men använt skick. Kedjan har börjat tappat lite färg där man håller den men det är inget som synns tydligt när man använder den. Köpte från Stella McCartneys hemsida och har kvar dustbag och orginalboxen, allt kommer med. Skriv privat vid frågor.
Stella McCartney mini
Stella McCartney mini - 89 Stella McCartney mini - 90 Stella McCartney mini - 91

Stella McCartney mini

Storlek: MINI
Kategori: Väskor

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSEKOLL Stella McCartney mini. Jätte bra skick knappt använd. Har kvar alla kvitton mm

linabz
linabz
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Beige handväska med gulddetaljer - Snygg beige handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dekorativa tofsar. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett randigt innerfoder med flera fack. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig. Köpte för 400kr på en marknad i Italien💗 prislappen är kvar
Den virala mörkbruna väskan från zara  - Stilren och rymlig mörkbrun shoppingväska i slätt skinn med vita kontrastsömmar och dubbla axelband. Väskan har en enkel tag-detalj framtill och är perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen. Klassisk design som funkar till många looks.