Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glitter väska  - Paketpris om man köper flera saker från min sida, lägger upp massa nytt nu!💖 Allt doneras 15 aug, köp innan det <3
Väska - Silvrig axelremsväska som är skitcool men inte kommer  till någon användning:/
Väska  - Svart läderväska bra sick
Adidas väska - Silvrig, reflekterande väska från adidas med stort och ett mindre fack. Justerbara band vilket gör att den funkar som både handväska och ryggsäck. Rymlig och lättanvänd. Aldrig använd utan precis som ny🤍
Silvrig väska - Silvrig väska nylon från DAY. Snygg till jobbet eller träningen. Använd men fortfarande i gott skick.
väska - ‼️okänt märke‼️ jättefin silvrig väska, väl använd men fortfarande i bra skick💓 Skriv ett meddelande för mått och jämförelse bilder.
Väska - Snygg väska med silver kedja💕
Väska! - Så cool och rymlig❤️
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Silver

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Stella mc cartney liknande väska så jag har en annan som jag använder mer💞 nypris 500, säljer för 300 men kan vara villig att gå ner lite i pris om någon är intresserad av att köpa👍🏼

Alice 🚀🚀
Alice 🚀🚀
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Väska - Helt ny
Gucc! väska - En jättefin vardaglig väska