Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney väska - Säljer min Stella väska i denhär sjukt unika grön färgen, passar till allt och verkligen så cool väska till hösten. Köpte från Farfetch 2020 men väskan har inte kommigt till användning så den är i superbra skick! ❤️
Stella mccartney väska - Säljer denna superfina stella mccartney liknande väskan! Köpt i Spanien o aldrig använd! Den är mer mörkgrön än vad de ser ut som på bilden! Säljer fler färger o modeller så kolla in min profil! 💚💚
Stella McCartney Väska - INTRESSEKOLL på min Stella McCartney väska. Den är mörkgrön glittrig, storlek tiny (minsta) och väldigt bra skick. Skriv om ni är intresserade för köp eller byte❤️skriv för fler bilder
Stella McCartney väska - Säljer min stora gröna stella väska köpt för några år sedan! Väskan är i bra skick och jag kan skicka fler bilder om så önskas💕 möts upp i Stockholm eller fraktas! Köp direkt för 3200 kr😊
Stella McCartney väska - Oliv/militär-grön Stella McCartney väska med silver kedjor i fint skick!
Stella McCartney  - Falabella tote till salu!  Köptes för ca 12 000 för 2 år sedan!
Äkta Stella McCartney väska - Axelväska från Stella McCartney i ormmönster med kedjedetaljer i silver. Väskan har en mjuk, slouchy form och en bred axelrem i metall. Väskan är äkta och dustbag tillkommer 💕
Stella McCartney väska
Stella McCartney väska - 89

Stella McCartney väska

Storlek: Tiny
Kategori: Väskor
Färg: Grön

1 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin mörkgrön Stella väska köpt i vintras på deras hemsida nypris är 8000. I super bra skick, vill byta mot valentino väska eller annan Stella väska, men om du är intresserad av att köpa så hör av dig!❤️😻

Greta
Greta
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!