Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Äkta Stella McCartney - Säljer nu min så fina Stella McCartney Falabella tiny tote bag i färgen midnight. Köpt för många år sedan och har tecken på användning men fortfarande i väldigt bra skick💙Handkedjan har tappt delar av sin färg och tråden upptill har slitits lite, se bild 5.  Äkthet garanteras med kvitto, dustbag och produktlapp, man kan även se på texten på knapparna, det rosa fodret och innerfickan🌟 vid intresse säljs även tillhörande plånbok, skriv privat.
Stella McCartney väska - ÄKTA Stella McCartney väska i blått ormskinn. Väskan kan bäras på många olika sätt då det finns en lång kedja som går att justera. Sparsamt använd, mycket fint skick. Inget slitage eller defekter.💙
Stella McCartney väska  - Stella McCartney väska i superbra skick. Den är mörkblå och i mellanstorleken. Kvitto och dustbag finns
INTRESSEKOLL Stella Mccartney väska - Jag är sugen på att sälja min blåa Stella Mccartney väska! Jag lägger bara upp för att se hur många som är intresserade. Äktenhetsbevis vid efterfrågan! 🥰
Stella McCartney väska  - Intressekoll på denna sjukt snygga, rymliga och stilrena Stella McCartney väska. Den är grå och i modellen Falabella mellan storleken! Köptes för några månader sedan. Ett hål i innerfodret i innerfickan men annars inga defekter och man ser det absolut inte vid användning, jag har inte heller störts av det alls! Kom gärna med bud💞💞
Stella McCartney väska  - I den lilla storleken, helt ny!!
Stella McCartney väska - Säljer min superfina blåa Stella Mccartney väska! Jag säljer den då den inte har kommit till användning på senaste. Köp direkt för 2700!
Stella McCartney väska  - Säljer min vinröda Stella McCartney väska. Köpt för ca ett år sedan här på Plick. Väskan har några få defekter såsom lite rostiga kedjor men är annars skonsamt använd. Väskan kommer med en dustbag.💛 Skriv vid fler frågor eller för fler bilder!
Stella McCartney väska
Stella McCartney väska - 89 Stella McCartney väska - 90 Stella McCartney väska - 91

Stella McCartney väska

Storlek: ?
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna mörkblå så coola Stella McCartney väskan då den inte kommer till användning. Har bevis plus dustbag, och den är använd varsamt. Hör av er vid frågor, vid snabbaffär kan jag diskutera priset 💞

Emma
Emma
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill.
Svart hand/axelväska från Raffinato - Aldrig andvänd svart axelväska från Raffinato i mjukt skinnimitation. Väskan har en snygg rynkad design med dragsko upptill och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med original dustbag.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Mini läder handväska - Säljer en snygg liten väska med guld detaljer. Vid snabb affär så kan priset diskuteras ❤️
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!