Alla kategorier > Väskor
Stella McCartney väska
Stella McCartney väska  - 0 Stella McCartney väska  - 1

Stella McCartney väska

Storlek: Mini
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

4900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Heej! Säljer min fina fina väska från stella i super fint skick! Modellen heter Falabella mini tote bag💕💕🤠✌️MEN! Jag skulle kunna tänka mig att byta min väska mot en likadan fast i färgen ”Pecan Brown”😄

Agnesdiary
Agnesdiary
(68)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Alma BB väska - Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Väska / handväska - Helt ny svart väska. Min kompis från Kina har skickat denna till mig men kommer inte behålla den då jag valt andra väskor. Tänkte returnera den men vill kolla om det finns någon intresserad. Väskan är påväg med posten men vid betalning reserverar jag den till personen. Priset är fast då det är fabrikspris. Jag har även videos på väskan som min kompis skickade. Väskan kommer med dustbag och box!