Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - Säljer en supper fin väska från Gemin. Inköpt för 400, mitt pris 200. Väskan är knappaste använd💕 skriv till mig vid funderingar💕🫶😻
Väska - Säljer den hör väskan från Claudio Ferrici som är jötte snygg
Väska - En handväska från Jessica Simpson, ganska säker på att det är köpt på tj maxx. Vad jag kan se säljs den inte längre. Lite sliten men fortfarande i bra skick. Pris kan diskuteras💕
Väska - Supersnygg väska som passar perfekt till bland annat skolan. Säljer då den aldrig kommit till användning tyvärr.
Väska  - Galet cool väska i grå skiftande färg och unikt mönster. Längre band medföljer.
Väska - Snygg liten väska, bra skick! Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något!
Väska - Säljer en mjuk, rymlig väska i gråbeige med guld/silverdetaljer
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: Stor
Kategori: Väskor
Märke: DesignBySi
Färg: Grå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna väskan som jag köpt här på Plick💗 Den kommer inte till användning och den är aldrig använd av tidigare ägaren eller mig. Så den är helt som ny✨ Skriv privat för fler bilder🫶🏼 Köparen står för frakten📦💌

Hilma Nyman🩷
Hilma Nyman🩷
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla