Alla kategorier > Mode > Väskor
svart väska
svart väska - 89 svart väska - 90 svart väska - 91

svart väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

svart väska med kedja 💞

Lovakaarlsson
Lovakaarlsson
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart fina väska - Svart glansig väska
Svart Väska  - Säljer en svart axelväska från Marc Jacobs med avtagbar bred axelrem och ikonisk logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med dragkedja. Märkesdetaljer på både rem och väska. Kartong, äkthetsbevis/kort, dustbag medföljer. Pris kan diskuteras.
Svart väska  - Säljer en väska från COSMOPOLITAN, mycket bra skick, inte använd många gånger så skulle säga att den typ är som ny! Säljer den för 100kr + frakt!
Svart Väska - Jättesöt väska som man kan förlänga och korta banden på den har inga stora defekter det enda lilla är att haken på dragkedjan inne i väskan har åkt av, men den är enkel att stänga och öppna ändå! Hör av er om frågor, måtten eller fler bilder!💕
Svart väska  - Aldrig använt, köpt från sellpy! 💕💕
Svart väska - Svart handväska med nitar.
Väska - svart - Så fin väska som passar till alla tillfällen, rymmer mer än vad man tror🖤
Svart väska  - Svart väska väldigt bra kvalitet typ helt ny
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
gg väska  - Storleken passar alla eftersom den går att justera bandet på