Alla kategorier > Mode > Väskor
VÄSKA
VÄSKA - 89 VÄSKA - 90 VÄSKA - 91

VÄSKA

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Handväska som aldrig kommit till andvändning, så den är i super bra skick

Tuvas sellout
Tuvas sellout
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska  - En jätte snygg väska från H&M som inget finns att köpa mer, använd fåtal gånger och inga tecken på användning.
Väska - En super fin väska från hm som är använd fåtal gånger. Säljer pga har ingen användning av den. Jag köpte den för cirka 250.
Snygg väska  - Snygg väska, prislappen är borta men enbart använd fåtal gånger
Väska  - Snygg väska från h&m, svart med gulddetaljer
Väska - Super fin väska från hm men som liknar bottega väskor 🤩
Väska  - Säljer denna skit söta o fluffiga väska eftersom jag aldrig fått användning av den! 🥰
Väska - Säljer nu denna praktiska och snygga axelremsväska! Väskan är i väldigt bra skick och man har även chans att ställa om bandet.🥰Frakt ingår EJ i priset. Om du har några mer frågor så är det bara att skriva!❣️
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Väska  - Helt ny
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger