Alla kategorier > Mode > Väskor
Plånbok🤍🖤
Plånbok🤍🖤 - 89 Plånbok🤍🖤 - 90 Plånbok🤍🖤 - 91

Plånbok🤍🖤

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Grå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Plånbok från Juciy Couture i nyskick 🖤🤍

elinleissner
elinleissner
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
🤍🖤Stor necessär🖤🤍 - Stor necessär med coolt svart och vitt mönster. Köparen står för frakt! 🖤🤍
Saint Laurent väskor 🤍🖤 - Säljer två saint Laurent väskor eftersom jag inte använder dom mer. Den svarta är använd några gånger och den beiga är inte använd alls. Bra skick💞 Kom DM för info elr frågor.  Svarta: 1600kr🖤 Beiga: 1450🤍
Väska🖤🤍🤎 - Säljer då jag aldrig använder den längre. Pris kan diskuteras men inga skambud heller. Inte säker på om den är äkta
Plånbok från Bymalenebirger🖤 - Snygg plånbok med ett rutigt mönster i svart och vit. Den har en praktisk dragkedja och en stilren design som passar perfekt i de flesta väskor.
Grå Plånbok - En helt ny oanvänd plånbok från populärt märke. Den är dubbelsidig med en även en ficka i mitten. Jätte elegant och stilig korthållare. Skriv vid undringar!
Grå plånbok med reptilmönster - Snygg grå plånbok med reptilmönstrad yta och silverfärgad metallram. Plånboken har ett stilrent och kompakt format med elastiska band på insidan för att hålla kort eller sedlar på plats. Perfekt för dig som gillar en unik och modern look.
Karl Lagerfeld väska🤍🖤 - Säljer min midjeväska från Karl Lagerfeld, liten, stil ren och snygg i bra skick🫶
Plånbok  - Grå plånbok från don Donna. Typ  aldrig använd så den är i mycket bra skick. Mycket utrymme och många fack.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!