Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Svart läderväska från monki!
Väska  - Säljer denna axelremsväska då det inte är min stil. Bra skick och använt den få gånger. Skriv för fler frågor❤️
Väska - Söt liten axelremsväska som knappt är använd, den är i fint skick och har inga defekter💕
Väska  - Säljer en väska i kamerastil, liknande ett väldigt populärt märke. Köpt second hand så finns lite små skavanker, se bilderna ovan. Annars bra skick, fräsch inuti. Rymlig!
Väska - Väska med ”nitar” på
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
Väska - Säljer min jättefina väska i as coolt mönster. Väskans dragkedja är tyvärr sönder. Pris går att diskutera. Skriv till mig om du har några frågor💕💕
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: 36x34x13 cm
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart axelremsväska som inte kommer till användning🐻 Den är köpt på Åhléns och är använd ett fåtal gånger utan att det märks på väskan. Perfekt till skolan då den rymmer både block och dator🥰

FANNY
FANNY
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla