Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci bag  - Äkta Gucci väska köpt i Dubai. Ordpris 21k  Kan skicka bilder
Gucci Eden bag - Sho säljer denna feta Gucci Eden väskan, säljer den pga att jag behöver pengar till en annan sak. Inga skador har används ibland men sparsamt, priset är ej hugget i sten så vid snabb affär kan priset diskuteras!
Gucci  - Beige Messenger bag - Gucci Messenger Bag i beige säljes. Väskan är i fint skick, har legat oanvänd i garderoben i flera år. Detta är en eftertraktad modell som ej längre säljs av Gucci. Priset kan diskuteras.  Passa på! Btw hittar ej boxen samt betalningen i min gmail där av priset
Gucci bag - Pre-owned Gucci medium Madison leather shoulderbag, inköpt 2021 på Miinto. Använd fåtal gånger. Nyskick. Cirka 39x23 cm. Flera fack.
Gucci Messenger Bag - Jag har en Gucci Messenger Bag i beige som jag vill sälja jag har haft den sen 2020 använts sällan endast resor och denna säljs inte längre i butiken och den är väldigt svår och hitta. Retail price $690.   Hör av er för mer bilder om ni är intresserade! Först till kvarn
Gucci Eden Bag - Hej, säljer min Gucci Eden bag som köptes innan den slutades sälja på Gucci’s hemsida,  väldigt bra väska på sommaren eller resor. Skick 10/10, använd väldigt varsamt. Kvitto, påsar och lådan medföljer. DM vid frågor eller funderingar
Dubbel Gucci bag - Hej, som ni ser säljer jag min väska av olika skäl kan även byta den mot något också som sagt den är självklart äkta.
Gucci bag äkta
Gucci bag äkta  - 89

Gucci bag äkta

Storlek: S
Kategori: Väskor
Färg: Beige

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 6 gånger helt ny storlek S perfekt till många kläd stil.

Adam
Adam
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
Clutch bag i rosa  - Säljer en superfin rosa handväska med flätad design och lång axelrem som kan knytas. Väskan har en mjuk, rundad form och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med det lilla extra.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.