Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin liten väska   - Liten svart axelväska som har band, från mango aldrig använt då prislapp finns kvar köpt för 179 och därav säljer för samma pris.
liten väska  - säljer nu min lilla väska från hm då den inte kommer till användning längre💕går att båda hålla i som en handväska men även ha som axelremsväska
Liten väska - Snygg och smidig handväska från HM  Väldigt bra skick
Liten väska - Svart liten väska med kedja från mango
liten väska - 💓💓
Liten väska - Liten väska, perfekt för balen! Aldrig använd.
Liten väska - Svart axelremsväska med detaljer och magnetstängning. Köpt på Ur&Penn eller Glitter.
Fin liten väska - Säkjer denna underbara väska. Den är jättefin och helt ny. Den är glansig med en guldkedja. Perfekt liten väska för att ha pengar och mobil i när man är ute🩷Nypris cirka 250kr säljer för 150kr.
Liten väska
Liten väska - 89 Liten väska - 90 Liten väska - 91 Liten väska - 92 Liten väska - 93

Liten väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Mango
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från Mango. Bra skick, några små defekter som visas på de 2 sista bilderna, inget som märks.

Maja Karlsson
Maja Karlsson
(23)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.