Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci axelväska med GG-mönster - Säljer en klassisk Gucci axelväska i beige och brunt med ikoniskt GG-mönster. Väskan har en justerbar axelrem i grönt och rött, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en snygg och tidlös accessoar från Gucci.
Gucci axelväska med patches och GG-mönster - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-monogram och coola broderade patches framtill, bland annat en tiger och planet. Väskan har en bred röd- och blårandig axelrem och dragkedja framtill. Materialet är skinn och väskan har en fyrkantig form. Såklart Äkta orginall kan mötas upp i malmö
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och svart. Väskan har breda gröna och röda ränder framtill, svarta skinn-detaljer och justerbar axelrem. Stängs med dragkedja och har en stilren, fyrkantig form.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-monogram i brunt på beige bakgrund. Väskan har en justerbar axelrem i grönt och rött tyg, samt en diskret läderdetalj framtill. Perfekt för dig som gillar ikoniska designeraccessoarer. Äkta kan visa kvitto till seriösa kunder.
Gucci ryggsäck med GG-mönster - Säljer en svart Gucci ryggsäck med klassiskt GG-monogram över hela väskan. Framsidan har gröna och röda ränder och silverfärgade dragkedjor med Gucci-logga. Väskan är i textil med detaljer i skinn och har flera fack och justerbara axelremmar.
GG Väska - Sparsamt använd bra skick.      Byten kan gå också 👍
GG väska - GG väska till salu helt ny och oanvänd pris kan diskuteras vid snabb affär
GG väska - GG väska till salu helt ny och oanvändbar och topp kvalité pris kan diskuteras vid snabb affär
Gucci GG Marmont
Gucci GG Marmont  - 89 Gucci GG Marmont  - 90 Gucci GG Marmont  - 91

Gucci GG Marmont

Storlek: One size
Kategori: Väskor

7000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina Gucci Marmont medium blue velvet väska! Självklart äkta och dustbag skickas med. Den är i fint skick med några få slitningar. Nypris ca 33 000kr Kolla med mig innan du klickar på KÖP

Sofiajar
Sofiajar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mango tröja  - Blå tröja från Mango, storlek s
& Other stories  - Ljusblå tröja i storlek S, några fläckar (se sista bilden)
Jacquemus väska  - Mellanstorlek Jacquemus väska brun, äkta. Band ingår! Modell Chiquitos Moyen
Liknande annonser
Visa alla