Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Anna field Beige väska - .
Beige väska från Anna Field - Stilren och rymlig shoppingväska från Anna Field i beige syntetmaterial. Väskan har långa axelband och minimalistisk design med diskreta gulddetaljer. Perfekt för att bära allt du behöver under dagen. Se defekter på bild två, lite går att rengöra
Kuvert/axel väska  från Anna field  - Snygg beige väska från Anna Field i flätad syntet med guldfärgad kedja och tofsdetalj. Väskan har magnetlås och ett innerfack, perfekt för mobilen och smågrejer. Stilren design som ger sommarkänsla och passar till många outfits.💓💓
Anna Field väska - Finaste väskan EVER från Anna Field. Endast använd en gång och som ny. Avtagbar tazzle
Väska Anna Field - Snygg svart väska från Anna Field, är perfekt för att ta med till skolan
Beige axelväska från Anna Field - Snygg beige axelväska från Anna Field med quiltad design och guldfärgad kedja. Aldrig använd lappen kvar.
Beige axelväska från Anna Field - Stilren beige axelväska från Anna Field i slät syntet med guldfärgade metalldetaljer och justerbar axelrem. Väskan har ett elegant, fyrkantigt format lock med magnetlås och ett rymligt innerfack med ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. Den är som i nyskick då jag bara använt den en gång
Beige väskset från Anna Field - Säljer ett snyggt set med två väskor från Anna Field i beige skinnimitation. Den större väskan har guldfärgade detaljer och rymligt innerfack med dragkedja. Den mindre väskan är quiltad med kedjerem och stilren design, perfekt för att bära det viktigaste. Väskan har gjort sitt men funktionen är topp !
anna field väska
anna field väska - 89 anna field väska - 90 anna field väska - 91

anna field väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Anna Field
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en liten intressekoll på min jättefina, helt oanvända (med prislappar kvar) väska från Anna Field.💕väskan är helt slutsåld på Zalandos hemsida och i äkta läder❣️

majnilsson
majnilsson
(39)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Brown handbag - Very nice used lightly no sign of usage. bought in korea