Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg axelremsväska från Noella - Fin väska från Noella i mycket bra skick. Silvriga detaljer så som dragkedjor och nitar på axelremsbandet. Många bra fickor både på utsidan men även på insidan för extra förvaring. Säljer för 250kr. Nypris 800kr
Svart axelremsväska i äkta skinn  - Svart liten väska, bra skick, vintage, axelband och äkta skinn.
Svart axelväska från Noella i mocka - Säljer en svart axelväska från Noella i mjuk mocka. Väskan har två stora framfickor med silvriga dragkedjor och ett brett axelband med nitar. Perfekt för dig som vill ha plats för allt viktigt och ändå se cool ut. (Pris kan eventuellt diskuteras)
Svart axelremsväska i skinn - Stilren svart axelremsväska i shiny skinn med silverfärgat spänne framtill. Väskan har justerbar rem, flera fack och dragkedja på baksidan. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och praktisk väska med snygg finish.
Svart axelremsväska  - Säljer nu min svarta axelremsväska som jag inte använder längre. Fler bilder kan skickas privat. Köparen står för frakten.
Svart axelremsväska - Så fin svart axelremsväska som är sparsamt använd🥰🥰
Svart axelväska i mocca från noella - Cool svart axelväska från noella i mocca med två stora framfickor och silvriga dragkedjor. Väskan har ett brett axelband med nitar och flera fack för smart förvaring. Köpt för 699 och använd 1 gång
Svart axelremsväska  - stilren svart axelväska från ZACK. Väskan har en justerbar axelrem och flera praktiska fack, inklusive ett med dragkedja på baksidan. Liten - rymmer mobil nycklar och sånt
noella axelremsväska i svart
noella axelremsväska i svart - 89

noella axelremsväska i svart

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

svart axelremsväska i märket noella, använd några få gånger. Fint skick

Julia storm
Julia storm
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩