Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska
Svart axelväska - 89 Svart axelväska - 90 Svart axelväska - 91

Svart axelväska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin axelväska, använder inte längre. Har någon repa Inuti, men annars jätte fin. Rymlig.⭐️

Tyra Johansson
Tyra Johansson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med justerbar axelrem. Väskan har en praktisk dragkedja på baksidan för extra förvaring, och ett fack på insidan med dragkedja. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart Axelväska  - säljer min svarta axelväska som passar till allt😍 den har ett litet fack på ena sidan med dragkedja och axelremsan går att justera🩷 hör av er vid frågor👌🏻👌🏻❤️‍🔥
Svart axelväska - Svart väska från Gina tricot,den har en jätte gullig liten stjärna i mitten,väskan går att väckla ut och rymmer mycket plats då.Kedjan är lite missfärgad på ett ställe men de är absolut inget man tänker på,man kan också ta bort kedjan och bara hålla i den lilla väskan.Den är så snygg på alla sätt.
Svart axelväska - Snygg svart axelväska med krokodilmönstrad yta och silverfärgad dragkedja. Väskan har en stilren, rektangulär form och ett brett axelband som ger en cool vibe. Perfekt för att lyfta din outfit med lite edge.
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska med krokopräglat mönster och dragkedja upptill. Väskan har en justerbar axelrem och är tillverkad i skinnimitation som ger en cool och trendig vibe. Perfekt storlek och passar till många olika outfits.
Svart axelväska  - En svart axelväska med bred rem och flera praktiska fack med tydliga dragkedjor. Totalt 5 fack. Väskan är rymlig med smarta fickor framtill och på sidorna. Bandet går att justera. Dragkedjan är delvis lite trög
Svart axelväska  - Stilren svart axelväska  med enkel design och silverfärgad dragkedja. Väskan har en mjukt rundad form och ett smalt axelband, perfekt för att bära det viktigaste med er. Oklart vilket märke väskan är ifrån då lappen är borta. Aldrig kommit till användning.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!