Alla kategorier / Mode / Väskor
Säljer svart snygg väska
Säljer svart snygg väska  - 89 Säljer svart snygg väska  - 90

Säljer svart snygg väska

Storlek: Stor
Kategori: Väskor
Märke: Vat inte
Färg: Svart

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min super snygga väska.köpte den här på plick men inte använd så mycket.säljer pga att den inte kommer till användning.Ganska bra skick förutom handtagen är lite slitna men men inget som stör direkt.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans💙✨ - Fina jeans från Vila i stl xs.
zara blus🤍 - Fin blus från zara i nytt skick.Den är i stl xs men är förstorare för mig.
Grå topp med knyt - Söker denna toppen fast i beige gärna stl s eller M kom privat om du säljer en sån här.
Liknande annonser
Visa alla
Väska säljes - Den funkar bra och har växter på sig.
Väska säljes  - Bra skick, varken sönder eller utsliten.
Säljer min väska❤️‍🔥 - Säljer nu min svarta väska som liknar en tiamo väska (men är inte det). Jag säljer denna för jag inte använder den alls längre. Jag fick den för ett år sedan så jag skulle säga att den är i bra skick (inget har gått sönder)! En svart väska med kedja!
Säljer en väska - Den är i gott skick! Använd en gång.
Fin svart väska  - Säljer denna tiamo likande väska 🖤 Har köpt den från plick så osäker vart exakt den är ifrån 🖤inga synliga defekter va jag kan hitta 🥰
Väska + Väsk band säljs! - Super fina väska och väskband! Kommer tyvärr inte till användingr längre så säljs därför. Väskan kostar 250 (Carin Wester) och väskbandet 150 (don Donna) men jag säljer båda för 230💕
Säljer svart väska  - Säljer min svarta väska från tiamo köpt på scorett för 550kr. Den är i fint skick och har inga märken eller hål mm. För mer bilder eller frågor skriv privat priset går att diskutera
Svart väska  - Säljer
Fortsätt i appen →