Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supersnygg Tiamo väska - Supersnygg tiamo väska i nästan nytt skick, säljer då den inte kommer till användning, den är mellanstorleken ❣️
Supersnygg väska - Relativt stor och rymlig väska
Supersnygg väska - Jättefin väska från zara, nästan aldrig använd så väldigt bra skick💗💗köpt för 500kr
Supersnygg väska - En snygg vintage väska men fina guld detaljer, några slitningar som man kan se på bilderna men annars i bra skick, får plats med skoldator så att den sticker upp💗
supersnygg väska CK❤️ - Säljer denna calvin klein väska som är så snygg med silver detaljer så så snygg❤️ Mycket fint skick och rymmer ganska mycket❤️
Supersnygg väska - Säljer en supersnygg väska som är använd några gånger, max 10💞
Supersnygg väska!
Supersnygg väska! - 89 Supersnygg väska! - 90 Supersnygg väska! - 91

Supersnygg väska!

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Oliv

570 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fina väska från get the gallop, då jag tyvärr inte får användning för den längre. Den är äkta läder och nypris är 1999kr. men slut i alla färger. Den är grön med nitar, och långt band medföljes.

Sellout.EE123
Sellout.EE123
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!