Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supersnygg väska - Jättefin väska från zara, nästan aldrig använd så väldigt bra skick💗💗köpt för 500kr
Supersnygg Tiamo väska - Supersnygg tiamo väska i nästan nytt skick, säljer då den inte kommer till användning, den är mellanstorleke, nypris 550 kr köpt från scorett❣️
Supersnygg väska - Relativt stor och rymlig väska
Supersnygg väska - En snygg vintage väska men fina guld detaljer, några slitningar som man kan se på bilderna men annars i bra skick, får plats med skoldator så att den sticker upp💗
supersnygg väska!🥰 - superfin och rymlig väska med ett långt band , men den gör att göra kortare. Väldigt snygg och passar till allt. Nästan oanvänd och säljs pga att den ej används. Nypris ca 300 kr🥰✨
Supersnygg väska - Säljer en supersnygg väska som är använd några gånger, max 10💞
supersnygg väska CK❤️ - Säljer denna calvin klein väska som är så snygg med silver detaljer så så snygg❤️ Mycket fint skick och rymmer ganska mycket❤️
Supersnygg väska!
Supersnygg väska! - 89 Supersnygg väska! - 90 Supersnygg väska! - 91

Supersnygg väska!

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Oliv

570 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fina väska från get the gallop, då jag tyvärr inte får användning för den längre. Den är äkta läder och nypris är 1999kr. men slut i alla färger. Den är grön med nitar, och långt band medföljes.

Sellout.EE123
Sellout.EE123
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Väska  - Jättefin, använt en gång!🫶🏻
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!