Alla kategorier / Mode / Väskor
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90

Väska

Storlek: M
Kategori: Väskor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min ursnygga väska från stradivarius. Köpt i somras men aldrig använd. Passar till alla vardags outfits men också om man vill klä upp sig extra fint. Priset kan diskuteras😁

Sara
Sara
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Guess Jacka - Säljer nu min guess jacka i storlek XS-S. Den är liknande som på bilden men i en lite lite ljusare nyans av blå. Aldrig använd så därav säljer jag den, jackan köptes för 999kr på Nk i Göteborg. Vid egna bilder är det bara att skriva😁
Topp  - Skit snygg topp från Na-Kd. Toppen är i en ljus beige färg med en fin öppning vid ryggen. Perfekt till sommaren och passar snyggt till det mesta. Den är i storlek S. Priset kan diskuteras😁.
Skinn kjol - Säljer nu min ursnygga skinnkjol från Veromoda. Passar båda till vardagen och till uppklädda dagar. Kjolen går 5 cm över knäna men går att justera så att den kan bli båda längre och kortare. Den är i storlek S men skulle lika väl kunna passa storlek Xs. Priset går att diskutera😁
Guess väska  - Säljer nu min ursnygga axelrems väska från guess. Väskan är i en ljusrosa färg och passar till det mesta. Priset kan diskuteras vid snabb affär.😁
Leopard klänning - Säljer nu denna super snygga klänning, den är aldrig använd för att den aldrig fått tillfälle till det. Den är i storlek Xs men passar lika väl S.
Liknande annonser
Visa alla