Alla kategorier / Mode / Väskor
Väska från stradivarius
Väska från stradivarius  - 89

Väska från stradivarius

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Stradivarius

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt vinröd väska från stradivarius. Aldrig använd! Nypris låg på 200kr:) köparen står för frakt om vi inte kommer överens om annat och köparen får själv välja vilken typ av frakt.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Stradivarius väska - Så fin väska från stradivarius. I helt nytt skick, använd 2ggr
Stradivarius väska - Då snygg väska som är sparsamt använd. Köpt i Spanien på Stradivarius.
Vit väska från Stradivarius 🤍 - Supersöt liten väska från Stradivarius, prislapp kvar så aldrig använd. Nyskick!🌸
Väska stradivarius  - Perfekt skolväska med tre stora fack. Så smidigt med böcker och dator i ena och gymkläder i andra. Fack med dragkedja i mitten och ett litet på insidan. Inga defekter
Grön väska från Stradivarius  - Säljer denna gröna väska från stradivarius då den aldrig har kommit till användning.
Väska stradivarius kedja lås  - Svart väska med kedja och lås. ”Krokodil inspirerad”.
Svart stradivarius väska med kedja - Snygg svart axelväska i quiltad design med silverfärgad kedjerem och metallspänne framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Stradivarius  - Väska
Fortsätt i appen →