Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nuggetsprylar
Nuggetsprylar
 - 89  - 90  - 91

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Adidas

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fannypack/magväska från Adidas. Helt ny med tags! Finnes på Södermalm, Stockholm. Kan postas men då står Du för frakten, (42kr). Mvh Marija

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Rosa väska - Säljer en superfin flätad rosa väska med axelrem💖Jättefint skick och bara använd några få gånger🌟den perfekta väskan till en somrig outfit!! Så söt
Marc Jacobs handväska - Cool lila handväska från Marc Jacobs, avtagbart band tillkommer. Ca 30cm bred, 20cm hög, 15cm djup, skriv vid frågor!💞💞💞
 denim handväska - Snygg handväska i blå denim med klassiskt monogrammönster. Väskan har ljusbruna skinnhandtag och avtagbar axelrem i samma färg. Guldiga metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt trendig accessoar.
Balenciaga city bag - Säljer min fina väska! Jätte snygg och har en grå blå färg! Den är lite sliten och har en mindre fläck på baksidan av väskan där av priset🥰🥰.
Väska med nitar - Säljer denna väska men snygga detaljer💕
Fendi axelväska med FF-mönster - Snygg Fendi axelväska med ikoniskt FF-mönster i mörkbrunt och svart. Väskan har en rektangulär form, justerbar axelrem i svart skinn och en stor silverfärgad spänne framtill. Materialet är tålig canvas med detaljer i skinn och dragkedja på insidan.
Brun handväska från ATP Atelier - Säljer en snygg brun handväska från ATP Atelier med flätat handtag och axelrem. Väskan är tillverkad i skinn och har en unik asymmetrisk lockdesign. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren look som lyfter din outfit.
Axelväska - Snygg axelväska som är justerbar