Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Desigual väska - Brun Desigual ryggsäck med färgglada detaljer och mönster. Inuti finns ett mönstrat foder med en liten ficka med dragkedja. Ryggsäcken har justerbara axelband. Köpt i Spanien för ca 9 år sedan och använd max 5 gånger. Ryggsäcken är nästan helt felfri förutom att färgen på öglan har försvunnit lite.
Desigual väska - Skitsnygg Desigual väska med leopardmönster i superbra skick! Inga defekter. Den är rymlig med massa snygga fickor och detaljer. Banden är justerbara. Mått: längd 32cm, bredd 38 cm.
Desigual väska  - En desigual väska som är min mammas gamla. Har nästan aldrig använt den och är i jätte bra skick. Har en lång kedja och även en liten söt blomma bredvid, men den går att ta bort om man vill det. Väldigt mönstring, den har sjukt många färger samt väldigt många mönster.
Desigual väska - Jättefin Desigual väska som jag köptes i Spanien för några år sedan. Den är knappt använd och i ungefär nyskick trots att den är lite äldre. Den har både kortare och längre remmar. Skriv vid eventuella frågor🫶🏼
Desigual väska  - Riktigt fin väska från Desigual i bra skick, köpt för 800kr på zalando, pris 499kr
Desigual väska - En skit snygg väska från desigual som jag använde jätte mycket förut men har bytt stil så den har inte kommit till användning. Den är fortfarande i bra skick har en liten ”repa” som man kan se på sista bilden! Kan diskutera pris🥰
Desigual väska  - Jättefin väska. Varan har tecken på användning.
Väska från Desigual🩷 - Den mest perfekta väskan för att få lite färg på din outfit😇🩷
Färglagd väska från Desigual
Färglagd väska från Desigual - 89 Färglagd väska från Desigual - 90 Färglagd väska från Desigual - 91

Färglagd väska från Desigual

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersnygga väska från Desigual! Köpt för några år sedan men är helt oanvänd och där och med i nyskick. 💙💜 två band tillkommer, både det längre på bilden och ännu ett längre band. GE PRISFÖRSLAG! priset som står är exklusive frakt!!

Emma Bergfoth
Emma Bergfoth
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.