Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - En klittrig lila väska som kan användas som både en axelremsväska och en kuvertväska 💘💜
väska  - använder ej
Väska - Väska💗
Lila väska - Säljer en lila axelväska i croco-mönstrat syntetmaterial. Väskan har en silvrig dragkedja upptill och en avtagbar kedja som extra detalj. Perfekt storlek för det viktigaste! Pris kan diskuteras❤️
Lila väska - använd 1 gång, nyskick 💕 säljer då jag aldrig använder den
Väska - Ljuslila väska från Gina Tricot! Köpare står för frakten
Väska - Från Bershka 🥰
Väska  - Nytt väska
Supersöt väska
Supersöt väska - 89 Supersöt väska - 90 Supersöt väska - 91

Supersöt väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: kathy von zeeland
Färg: Lila

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kathy von zeeland väska, supergullig och köpt secondhand sedan aldrig använt. Väldigt mjuk

neekodonna
neekodonna
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Silverfärgad klocka med cirkeldetaljer - Älskar verkligen den här klockan men kommer tyvärr inte tillräckligt mycket till användning. Osäker på om den fungerar, man kan testa byta batteri eller liknande/lämna in den på ett klockmakeri. Tycker den är otroligt snygg som armband och tycker verkligen att den är ett perfekt statement piece till din outfit.
Liknande annonser
Visa alla