Alla kategorier / Mode / Väskor
Röd ryggsäck från Supreme
Röd ryggsäck från Supreme - 0 Röd ryggsäck från Supreme - 1 Röd ryggsäck från Supreme - 2 Röd ryggsäck från Supreme - 3 Röd ryggsäck från Supreme - 4

Röd ryggsäck från Supreme

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Supreme
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

490 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg röd ryggsäck från Supreme med justerbara axelremmar och flera praktiska fack. Väskan har Supreme-loggan på framsidan och axelremmarna, vilket ger en cool look. Perfekt för att bära dina grejer med stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
1 Million Eau de Toilette från Paco Rabanne - Säljer en lyxig 1 Million Eau de Toilette från Paco Rabanne. Flaskan är i en elegant guldmetallisk design som liknar en guldtacka. Flaskan har ca 95% kvar.
Svarta solglasögon från Emporio Armani - Snygga svarta solglasögon från Emporio Armani med en elegant design. De har en klassisk svart båge och mörka linser. På sidorna finns det en liten guldig logotyp som ger en lyxig touch. Perfekta för att skydda ögonen med stil.
Svart axelväska från Hugo Boss - Snygg svart axelväska från Hugo Boss med justerbar rem i rött och svart. Väskan har en dragkedja upptill och ett stilrent BOSS-märke på framsidan. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Invictus Victory Eau de Parfum Extrême - Säljer en flaska Invictus Victory Eau de Parfum Extrême från Paco Rabanne. Flaskan har en unik design som liknar en trofé i svart med ett stort 'V' på framsidan. Doften är intensiv och maskulin, perfekt för den som vill sticka ut.
Giorgio Armani Sì parfymset - Upptäck Giorgio Armani Sì parfymset med tre eleganta dofter. Setet innehåller två röda flaskor och en klar flaska, alla med svarta lock. Perfekt för den som älskar lyxiga och sofistikerade dofter.
Svarta solglasögon från Emporio Armani - Snygga svarta solglasögon från Emporio Armani med röda detaljer på skalmarna. De har en modern, rektangulär form och är perfekta för en stilren look. Märkesloggan syns tydligt på sidan av skalmen.
Mörkblå t-shirt från Emporio Armani - Snygg mörkblå t-shirt från Emporio Armani med det ikoniska EA7-logotypen tryckt i vitt på framsidan. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Mörkblå sweatshirt från Emporio Armani - Snygg mörkblå sweatshirt från Emporio Armani med EA7-logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och elastiska muddar med logotypdetaljer. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Presentkort från Stadium - Presentkort från Stadium med ett värde av 500 kr. Kortet är svart med vita detaljer och kommer i ett rött fodral dekorerat med stjärnor. Perfekt för att handla sportutrustning eller kläder i alla Stadiumbutiker i Sverige.
Svart keps med röd logga - Snygg svart keps från Jordan med en ikonisk röd logga framtill. Kepsen har justerbar passform baktill och är perfekt för en sportig look.
Liknande annonser
Visa alla
Röd axelväska från Supreme - Säljer en cool röd axelväska från Supreme med deras ikoniska logga i vitt. Väskan har en justerbar axelrem och en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för att bära med sig det viktigaste på ett stilfullt sätt.
Supreme ryggsäck  - Supreme back pack FW17 Sällsynt supreme ryggsäck som är i använt skick. Dragkedja till det stora facket är trasigt men går att laga om man går till en skräddare. Priset går att diskuteras vid snabb affär
Svart ryggsäck från Supreme - Säljer en  svart ryggsäck från Supreme med deras ikoniska logga tryckt över hela väskan. Den har ett stort huvudfack och flera mindre fack för enkel organisering. Axelremmarna är vadderade för extra komfort. Perfekt för skolan eller vardagsbruk!
Röd ryggsäck från Yonex - Snygg röd ryggsäck från Yonex med stort vitt logotryck och svarta detaljer. Väskan har flera fack med dragkedja och en cool orange insida. Perfekt för träning eller skola och har justerbara axelband. I fint skick.
Leopard ryggsäck Supreme (FW20) - Säljer en cool leopardmönstrad ryggsäck från Supreme. Den är vattentät, har flera justerbara remmar och en stor dragkedja för enkel åtkomst. Perfekt för både skola och fritid. Ryggsäcken är i mycket bra skick och redo för nya äventyr! 🐆
Röd mini ryggsäck  - En röd liten ryggsäck i fakeläder. Den är endast använd en gång. Säljer för 150kr exklusive frakt
Röd ryggsäck med rävmotiv och fluffiga detaljer - Supergullig röd ryggsäck med rävansikte framtill, vita och bruna detaljer samt fluffiga röda tofsar på dragkedjorna. Väskan har justerbara axelband, sidoficka med dragsko och ett stort fack framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Supreme väska  - Supreme väska (replika). Bra skick och finns mycket plats!
Fortsätt i appen →