Alla kategorier > Väskor
Suri Frey handväska
Suri Frey handväska - 89

Suri Frey handväska

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köptes nyss, men inte min stil!

TindraMadsen
TindraMadsen
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska från Suri Frey - Stilren svart axelväska från Suri Frey. Väskan har en bred axelrem med silverfärgade metalldetaljer och en dekorativ tofs. Praktisk dragkedja baktill och diskret logga framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
Svart axelväska från Suri Frey - Snygg svart axelväska från Suri Frey med stilren design och silvriga metalldetaljer. Väskan har en mjuk, lätt strukturerad yta i syntetmaterial, dragkedja upptill och flera innerfack. Perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver i vardagen.  Höjd- 20cm, längd- 33cm, bredd- 15cm och handtaget är 30cm. Köpt för 680kr
Suri frey väska 💘💘 - En suri frey väska jag köpte i vintras som jag inte använder längre. Den är stor och passar perfekt till skolstarten 🙌🏼(inga defekter )
Beige handväska från Suri Frey - Snygg beige handväska från Suri Frey med tofsdetalj framtill. Väskan har både handtag och axelrem, dragkedja upptill och ett rymligt foder med tryckt logga. Perfekt storlek för vardagens essentials och stilren look.
suri frey - handväska jätte bra till skolstart och hösten. har ett hål vid fickan inuti
Suri Frey väska💙 - Blå jätte fin väska som passar till allt. Den är änvänd väldigt få gånger och är i jätte bra skick. Köpt den på Zalando. Pris kan diskuteras❣️
Suri Frey väska - Suri Frey väska, köpt på zarlando för 800kr. Använd fåral gången
Mörkblå väska från Suri Frey - Snygg mörkblå axelväska från Suri Frey i bra skick!😃🌸
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!
Brun och beige bucket handväska - Trendig bucket handväska i brun skinn med beige innerpåse i bomull. Väskan har snygga kontrastsömmar, justerbar axelrem och cool snörning upptill. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar med både stil och funktion.