Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska - Snygg svart axelväska i skinn med guldfärgad metallogo framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och ett kort axelband med gulddetaljer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och exklusiva detaljer.
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska från tiamo. Använd fåtal gånger och inga defekter. Längden på väskan är 28 cm och bredden är 18 cm. Skriv gärna innan du trycker på köp nu🥰
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska  halvmåneform, tillverkad i slitstark nylon med silverfärgade metalldetaljer och dragkedja. Väskan har det ikoniska trekantslogot på framsidan och kommer med en matchande liten pouch och bred axelrem.
Svart axelväska - Säljer en snygg svart axelväska från G-yard med deras ikoniska mönster i vitt och grått. Väskan har justerbar axelrem och klassisk silvrig spänndetalj framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart axelväska - Säljer en svart axelväska med deras ikoniska grafiska mönster i vitt och grått. Väskan har en klassisk rektangulär form, lock med spänne och detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Svart axelväska  - Stilren svart axelväska med raka linjer och kontrasterande ljusa kanter. Väskan har dragkedja upptill och ett ljusrosa innerfoder. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha med olika outfits.
Svart axelväska  - Stilren svart axelväska med quiltad design och silvrig dragkedja. Väskan har en mjuk, fyrkantigt vadderad yta och ett rymligt innerfack med extra ficka. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch. Knappast använd
Svart  axelväska  - Snygga väskan
Svart axelväska
Svart axelväska  - 0 Svart axelväska  - 1

Svart axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska med croco-mönstrad yta och stilren form. Väskan har en smal axelrem och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig vibe till din outfit.

Linnéa Sundqvist
Linnéa Sundqvist
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Vit handväska från Marc by Marc Jacobs - Snygg vit handväska i äkta skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och logoplatta. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja. Insidan är fodrad med svartvitt mönster med märkets logga. Finns tecken på användning och en skråma förekommer (se bild). Rekommenderar att använda en magic sponge på väskan eftersom att det texturerade lädret gör det enkelt för smuts att sätta sig i springor. Mått: 30x22x12cm, Axelrem medföljer.