Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska - Svart väska från Gina tricot,den har en jätte gullig liten stjärna i mitten,väskan går att väckla ut och rymmer mycket plats då.Kedjan är lite missfärgad på ett ställe men de är absolut inget man tänker på,man kan också ta bort kedjan och bara hålla i den lilla väskan.Den är så snygg på alla sätt.
Svart axelväska med nitar  - Svart axelväska med flera dragkedjor som går att ta loss från Gina tricot (lilla versionen). Flera fack finns och perfekt söt väska som passar till allt! Knappt använd🖤🩷
Svart flätad axelväska - Snygg svart axelväska med flätat mönster. Använd max 3 gånger! Nyskick!!
Svart axelväska  - Gina Tricot väska. Snygg svart quiltad axelväska med kedjerem och metallspänne. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Svart axelväska med nitar och dragkedjor - Köp via instabox!! Cool svart axelväska i mocka med bred axelrem dekorerad med silvriga nitar. Väskan har flera fack med grova dragkedjor i silver och en mjuk, lite puffig form. Perfekt för dig som vill ha en edgy accessoar till din outfit.
Svart axelväska med nitar - Cool svart axelväska med flera dragkedjor och en axelrem dekorerad med nitar. Finns även ett längre band. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i syntetmaterial med en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Enkel och elegant design som passar till många olika outfits.
Svart axelväska i skinn - Säljer en snygg svart axelväska i skinn med justerbar axelrem och dragkedja. Väskan har en stilren design med fina sömmar och är i mycket bra skick. Den rymmer det mesta du behöver ha med dig. 🖤🖤
Svart axelväska
Svart axelväska  - 89 Svart axelväska  - 90 Svart axelväska  - 91

Svart axelväska

Storlek: S/M
Kategori: Väskor
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket fint skick, inga skador eller liknande. Tycker fortfarande om den, den är cleangirl, rymmer en del och passar till alla outfits men använder den inte längre så nu behöver den hitta ett nytt hem❤️

Maria F
Maria F
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Bag - Som ny🤍
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Orange axelväska från Kurt Geiger - Säljer en orange axelväska från Kurt Geiger med glittriga detaljer och kedjerem. Väskan har ett rutigt mönster med guldiga nitar och en unik dekoration på locket. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig accessoar. Köpt för 2400
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Ny väska - Väska
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩