Alla kategorier > Väskor
Svart bag
Svart bag  - 0 Svart bag  - 1 Svart bag  - 2 Svart bag  - 3 Svart bag  - 4 Svart bag  - 5 Svart bag  - 6

Svart bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Riktigt stilren svart gg bag kan kombineras till många olika outfits

Eskil
Eskil
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart bag  - Säljer nu min svarta snygga bag passar dig som letar efter en stilren look
Svart bag från Puma - Stor svart bag från Puma i syntetmaterial med guldig logga framtill.
Svart trio bag  - Svart Trio väska som kan användas på olika sätt ex som en necessär. Väskan har avtagbara delar. Om du har några frågor hör av dig!
Svart Bucket bag - Trendig bucket bag i svart skinn och beige canvas med cool snörning framtill och vita kontrastsömmar. Väskan har en hög efterfrågan, ANVÄND 1 GÅNG.
Trapstar side bag svart äkta  - Snygg svart axelväska från Thrasher med justerbar rem och coolt metallspänne i unik form på framsidan. Väskan har ett diskret rutmönster på materialet och en praktisk innerficka med dragkedja. Perfekt för att bära dina viktigaste grejer.
Trendig Svart city bag - Jätte fin väska som tyvärr inte kommer till användning!!!
Svart bucket bag från H&M - Stilren svart bucket bag från H&M med guldfärgade metalldetaljer och snörning upptill. Väskan har både handtag och lång axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Tillverkad i syntetmaterial med lätt struktur och rymligt innerfack.
Svart tote bag från Marc Jacobs - Snygg och trendig svart tote bag från Marc Jacobs i ett teddy material. Kommer tyvärr inte till användning längre❣️ köptes för 2050, axelband tillkommer❣️ bara att skriva om ni har frågor!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.