Alla kategorier > Mode > Väskor
guess necesär
guess necesär  - 89 guess necesär  - 90

guess necesär

Storlek: .
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer mina fina guess sminkväskor/necsärer. äkta, köpte för ganska mycket och säljer nu billigt.

Emma
Emma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Necesär - Mindre necessär som är perfekt att ha i väskan för att inte tappa bort saker! Allt är handgjord och gjort i bomull
Guess ÄKTA - Plånblok ifrån Guess. Helt ny!
Guess väska  - Nu säljer jag min svarta guess väska som är köpt ca 2 månader sedan! Den är använd endast 1 gång och är i nyskick! Den har inga tecken på användning. Väskan är medelstor skolväska/ shopping väska och rymmer väldigt mycket!  Väskan är såklart äkta också❤️
Guess väska - En handväska från guess med guldiga detaljer, använd Max 2 gånger så den är som ny, nypris 1295
Guess väska  - Väl använd Guess väska
Guess - Äkta guess väska säljer pga att jag aldrig använder den! Som ny!
guess väska - vintage guess kuvertväska med tillhörande dustbag. kanterna har släppt en del i tyget därav lågt pris
Guess väska - Guess väska helt oanvänd, ny skick.  Äkta läder Liten söt cross over väska
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Plånbok - Plånbok
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Plånbok - Brun plånbok
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗