Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart lack väska
Svart lack väska - 89 Svart lack väska - 90 Svart lack väska - 91

Svart lack väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart supersnygg väska i lack. Väldigt rymlig och användbar. Får plats mycket saker! Sparsamt använd!💖

Cecilia Braunerhielm
Cecilia Braunerhielm
(28)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart lack väska  - Handväska i lack från Gina tricot. Bra skick!
Lack väska - Fin lackad väska med guld detaljer som jag inte får användning av längre
Svart/lack midjeväska  - En bra svart/lack midjeväska jag har använt den 3 gånger för ett par år sedan. Skriv gärna om ni är intresserade och vill ha flera bilder 🫶🏼
Lack väska - En lack väska i perfekt storlek, har så måmga väskor så tänkte att någon annan får bättre nytta av den. Knappt använd därav nästan nyskick❣️
Svart lack väska från Don Donna - Snygg svart axelväska i blankt syntetmaterial från Don Donna. Väskan har en stilren, rektangulär form med silverfärgade metalldetaljer, magnetlås och en praktisk dragkedja på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha med din outfit. Ingår ej axelband
Svart axelväska i svart lack - Inte använd mycket, rymmer väldigt mycket!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!