Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kurt Geiger väska - Säljer min Kurt Geiger väska som är ganska använd kan även byta mot en annan väska❤️lånade bilder från förra ägaren
Kurt geiger väska - Säljer denna as fina kurt geiger väskan , bra skick, inga defekter , hör av er vid intresse
Kurt Geiger väska - Säljer min helt nya Kurt Geiger väska i svart, den är aldrig använd och är i fint skick💞
Kurt Geiger väska - Intressekoll på min as snygga Kurt geiger väska!💗 säljer vid bra prisförslag💗💗skriv för fler bilder💗den här lite skavanker och slitage på handtaget o kanterna men det är inget man tänker på💗
Kurt geiger väska - Säljer min superfina väska från Kurt geiger då den inte kommer till användning längre. Säljer för 2300
Kurt Geiger väska - Jättesnygg populär väska från Kurt Geiger inga fläckar
Kurt geiger väska - Hej! Jag säljer en carvella Kurt geiger väska som inte säljs på hemsida längre🙌🏻 Pris kan diskuteras då jag inte vet värdet på väskan till fullo😊
Kurt Geiger väska - Jättefin Kurt Geiger väska. Små defekter men inget som märks super tydligt!
Väska från Kurt Geiger
Väska från Kurt Geiger  - 89

Väska från Kurt Geiger

Storlek: -
Kategori: Väskor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna balla och unika väska från Kurt Geiger! Den är i nyskick och dustbagen tillkommer! Nypris ca 1700 kr. Köp direkt för 866 inkl!!🤩❤️

Annamaria Bontidean
Annamaria Bontidean
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.