⚠️MASSA KLÄDER⚠️
⚠️MASSA KLÄDER⚠️
Michael kors väska
Michael kors väska - 89 Michael kors väska - 90

Michael kors väska

Storlek: 21 x 12,5 x 3cm
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Svart

299 SEK

Beskrivning

Jättesöt MK väska, som man ser på andra bilden är magneten borta där uppe men dragkedjan stänger väskan helt så den behövs ändå inte🤍Annars i fint skick, PRIS KAN PRATAS NER VID SNABB AFFÄR❤️

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Becksondergaard - Jättefin väska från beck söndergaard. Tryck på köp nu 🫶🏽
Louisvitton väska  - Louis vitton speedy nano väska🤍🤍🤍 Intressekoll, är inte säker om jag vill sälja så kom med bud🥰🥰
Svart City Mini handväska - Cool svart Mini handväska i skinn med både axelrem och handtag. Väskan har silverfärgade detaljer, dragkedja framtill, spegel och flätade handtag. Helt ny
Balenciaga svart handväska med guldknappar - Balenciaga city bag. Super fint skick för att vara vintage. Lite slitningar på kanterna men i övrigt jätte fin. Har inte kvitto eller dustbag dessvärre!💞💞💞 hör av er för frågor🫶🏼 finns på vestiare oxå där äkthets kontroller görs!
Svart flätad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med flätad design och justerbar rem. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en praktisk öppning med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
G yard plånbok grön - 🤩Fraktar inom 24 timmar helt ny
Ljusrosa quiltad handväska från Miu Miu - Supersöt ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett stilrent format, dubbla handtag och en snygg dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med en feminin touch.
Svart axelväska från Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i skinn med guldfärgade detaljer och kedja. Den är helt oanvänd, i perfekt kvalité och har loggan och taggen kvar. Du får med original förpackning och extra kedjan. För mer bilder skriv och pris kan diskuteras.