Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Midjeväska - Säljer denna svarta midjeväskan med militärmönster. Ett litet hål vid ena dragkedjan men den går fof. att dra igen. Dragtapperna/handtagen är slitna i färgen. Den går att justera och knäppa upp, lite smutsig längst ner men går o tvätta bort. Kontakta
Midjeväska - Liden midjeväska, helt ny, har insett att den inte kommer till användning tyvärr
Midjeväska  - Svart midjeväska från only, köptes för 149kr. Skriv vid frågor eller om det önskas fler bilder!
Midjeväska - Midjeväska
Midjeväska Nike - Svart midjeväska från Nike, OANVÄND, kan fraktas, frakt ingår ej i priset
Midjeväska - Midjeväska från Monki!
Svart midjeväska - Helt Ny!!! Snygg svart magväska från DV i skinnimitation med justerbart band och två dragkedjefack framtill. Perfekt för att bära mobilen, plånboken och andra småprylar. Enkel och stilren design med DV-logga på framsidan.
Midjeväska - Aldrig använd!! Lappen är kvar! Clean och rymlig, med 2 fack😇
Midjeväska
Midjeväska - 89

Midjeväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Midjeväska i fint skick.

Alma Aaby-Ericsson
Alma Aaby-Ericsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Supersnygg svart handväska från Miu Miu i quiltad skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har en rundad form, dragkedja upptill och medföljande axelrem. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Mörkgrå axelväska med detaljer - Snygg mörkgrå axelväska i syntetmaterial med justerbar axelrem och två rejäla handtag. Väskan har dekorativa sömmar, en liten dragkedjeficka framtill och coola detaljer på sidorna. Väl använd med i gott skick.