Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart liten väska från Nelly - Svart, liten handväska från Nelly som är perfekt att ha med sig på fest. Frakt tillkommer 🥰🙌🏼
Väska från nelly  - Fin väska, som tyvärr inte kommer till användning längre, kedjan har tappat lite färg
NELLY väska i vinyl material - (Säljer av lite grejer inför hösten!) En super fin vinyl/lack väska från nelly!
Nelly väska  - Denna väska är en simpel och enkel väska att ha allt i. Tyvärr har jag många väskor så jag har inte så stor användning av den. Denna köpte jag från Nelly för ungefär 1 år sen 1,5 år sedan. Den kostade runt 180kr och säljer den för 100 plus 20 för leverans 🚚
Väska Nelly  - Glansig svart väska från Nelly i fint skick
Nelly väska - Säljer denna as snygga beiga väska köpt ifrån Nelly, den är knappt använd då jag har massa andra väskor som används mer. Får plats med ganska mycket eftersom den inte är stel utan den kan "töjas" ut lite om man vill. Skriv gärna vid frågor🩷
Nelly väska - Oanvänd handväska från Nelly🌸
Väska från Nelly
Väska från Nelly  - 89 Väska från Nelly  - 90 Väska från Nelly  - 91

Väska från Nelly

Storlek: .
Kategori: Väskor
Märke: Nelly

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rymlig väska som är oanvänd då den inte kommer till användning❤️

greta!
greta!
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.