Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Zadig plånbok  - En stilren svart plånbok i skinn med silverfärgad dragkedja från Zadig.  Plånboken har flera fack för kort och sedlar, perfekt att ha i väskan eller fickan. Nypris 1000kr
Svart plånbok med dragkedja - zadig Voltaire  - Snygg svart plånbok med dragkedja och textur som liknar reptilmönster. Den har en metallisk ZV logotyp på framsidan och flera fack inuti för kort och kontanter. Perfekt för att hålla dina saker organiserade och säkra.
Svart plånbok  - Säljer en svart plånbok med guldfärgad rosett och texten 'Forever Friend Your Choice' på framsidan. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack inuti, inklusive ett myntfack med röd dragkedja och prickigt tyg. Vet tyvärr inte vart den är ifrån
Svart plånbok  - Snygg svart plånbok. Perfekt storlek för att få plats med kort och cash.
Svart plånbok  - Snygg svart plånbok i skinn med guldfärgade detaljer och hjärtformad lås. Plånboken har flera kortfack, fönster för ID och ett myntfack med metallram. Perfekt storlek för att ha med sig överallt och håller dina grejer organiserade.
Svart plånbok  - Snygg svart plånbok  med ikoniskt grafiskt mönster i vitt och beige. Tillverkad i skinn och har flera kortfack. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och lyxigt i fickan. Fraktas samma dag😁👍
Svart plånbok  - Plånbok
Svart plånbok - Svart plånbok från Adelia i skinnimitation med guldig metallplatta framtill. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack inuti, inklusive myntfack med dragkedja.
Svart plånbok
Svart plånbok  - 0 Svart plånbok  - 1 Svart plånbok  - 2

Svart plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg och stilren svart plånbok i skinn med en elegant vingdetalj i silver på framsidan. Perfekt för att hålla dina kort organiserade med flera kortfack. En praktisk och trendig accessoar för alla tillfällen. Från Zadig o voltaire

Elsa Eklund
Elsa Eklund
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Axelremsväska - Inte använd och är helt slutsåld på hemsidan
Väska  - Beige handväska, aldrig använd
Grå jeans från Lois - Snygga grå jeans från Lois med bootcut-stil. De har en klassisk femficksdesign och en knappgylf. Perfekta för en avslappnad look med en touch av retro. Storlek 28
Blå jeans från Levi's - Snygga blå jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och knappgylf. De har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil. Levi's-loggan syns tydligt på bakfickan och etiketten i midjan.
Svart glittrig klänning från Gina tricot  - Snygg svart klänning från Gina tricot  med glittrigt material och v-ringad design. Klänningen har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en kväll ute eller en speciell tillställning.
Långklänning i ljusa toner - Två eleganta långklänningar i ljusa toner. Den ena är vit och den andra ljuslila, båda med djup v-ringning och plisserade detaljer. Perfekta för sommarens festligheter.
Valentino Garavani Open sneakers vit/blå - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med en bred blå rem över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Märkeslogga på plösen och cool kontrast mellan färgerna. Perfekt för dig som gillar lyxiga sneakers med unik design. Valentino kort ingår !!
Liknande annonser
Visa alla