Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - Super cool väska Mammas från 90-talet Superbra skick inga märken den är rätt så rymlig, och passar till allt  Postar, Swish bara💗
Väska  - Så söt väska💞 Säljer få den inte kommit till användning! Skriv om det finns några frågor💘
Väska - Snygg väska med krokodil liknande material! Från Kappahl köpt för 300💕 får plats med dator och flera böcker så väldigt rymlig!
Väska  - Säljer min Zara väska som är köpt här på Plick då den inte kommer till användning längre! För fler och bättre bilder är det bara att kontakta mig!!💕🫶🏻
Väska  - Säljer en jätte fin väska som passar perfekt om man vill ha med sig lite mer grejer. Funkar jätte bra som Skol väska💕
Väska - Liten väska perfekt till våren❤️ svart! Den är lite sliten då den är second hand
Väska  - super fin, liten o smidig!💓💓
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: L
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart väska i ormskinnsmönster. Mycket bra skick. Rymmer mycket, passar perfekt till skola eller kanske gym.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Teddyjacka - Väldigt fin teddykapp i nyskick. Varm till vintern men funkar även utmärkt till hösten. Passar S-L beroende på hur ocersize du vill ha den.
Kofta - En kort stickad beige kofta. Perfekt till hösten/vintern
Byxor - Mycket sköna stickade byxor med slits
Väst - Mörkbrun väst. Nästan oanvänd.
Parfym - Rituals parfym Fleurs de I’Himalaya 15 ml. Ungefär 70% kvar
Beige teddyjacka med knappar - Säljer en supermysig beige teddyjacka som är perfekt för höst och vinter. Den har stora fickor och stängs med svarta knappar. Jackan är långärmad och har en klassisk krage. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →