Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ryggsäck från RAINS - En jättesnygg vattentät ryggsäck från märket RAINS, knappt använd. Den har en liten innerficka för småsaker och man får plats med både dator och annat i den.
Rains Ryggsäck (Svart) - Något slitet på  några kanter, och det syns att den blivit använd lite, men ändå i fint skick.
Rains väska  - Säljer nu min väska då den nt används
Rains ryggsäck - Vattentät ryggsäck. Den är använd men är i väldigt bra skick, ser ut att vara ny.
Svart ryggsäck från Rains - Knappt använd. Nypris: 1199kr
Svart ryggsäck från Rains - Minimalistisk mörkblå ryggsäck från Rains med stilren design och två spännen framtill. Tillverkad i vattenavvisande syntetmaterial, perfekt för dig som vill ha en clean look. Rymligt huvudfack och justerbara axelremmar för extra komfort.
Rains ryggsäck - Intressekonflikt!  Hej jag har denna ryggväskan från Rains den har lite fläckar på den sida som kommer till ryggen, undrar om någon är intresserad, fråga privat för fler bilder! ☺️ obs. denna färgen säljs inte längre 👍ge bud gärna🌸
Rains väska/ryggsäck
Rains väska/ryggsäck - 89 Rains väska/ryggsäck - 90 Rains väska/ryggsäck - 91

Rains väska/ryggsäck

Storlek: ONE
Kategori: Väskor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin väska i bra skick, något sliten.

bjos
bjos
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Louis Vuitton monogram axelväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.