Alla kategorier / Mode / Väskor
Svart Väska
Svart Väska - 89 Svart Väska - 90 Svart Väska - 91 Svart Väska - 92 Svart Väska - 93

Svart Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Vet inte
Färg: Svart

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jättesöt väska som man kan förlänga och korta banden på den har inga stora defekter det enda lilla är att haken på dragkedjan inne i väskan har åkt av, men den är enkel att stänga och öppna ändå! Hör av er om frågor, måtten eller fler bilder!💕

Sandra
Sandra
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Glittriga byxor - Jättefina glittriga byxorfeån Name it som jag fick i present men som inte har kommit till användning. De är helt nya med prislappen kvar. De är stl 164 och passar perfekt på mig som är 1,62. Nypris: 349 kr. Pris kan oftast diskuteras.
Söt Axelväska - Jättesöt axelväska som har 2 små defekter. Den har en liten brun fläck längst ner(inget man tänker på) och en liten del av dragkedjan har gått av men den funkar enkelt att stänga och öppna ändå. Den har två fack och man får plats med mycket. Hör av er om frågor!❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Festklänning - Silvrig festklänning i fint skick använd två gånger och är i stl 146 men passar någon som har större storlek! Den har två lager så den är inte genomskinlig! Den är från KappAhl och säljs inte längre! Hör av er om frågor!💕(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Adidas Shorts - Snygga vita Adidas shorts med climalite-teknologi som håller dig sval. De har elastisk midja och är tillverkade i lätt polyester. Perfekta för sport eller chill, med diskret Adidas-logga på benet. Det står storlek 152, men passar mig som har stl xs-s. De har snören som man kan dra åt i midjan (se bild 4). De är färgat blått lite av tvättmedel i innertyget (bild 6) men inget som syns Hör av er om frågor och kontakta mig innan köp!❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Ridbyxor från Horse Life - Snygga gröna ridbyxor från Horse Life med broderade detaljer och dragkedja på bakfickorna. De är i väldigt bra skick! Byxorna har en tight passform och är perfekta för ridning. De är i storlek 158 så de passar nog någon som är 155-160 cm lång. Säljer pga att de tyvärr blivit för små!❤️De har även förstärkningar vid knäna för extra hållbarhet. Nypris:799 kr. Priset går att diskutera. Hör av er om frågor!❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Mörkblå hoodie från Lindex - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Lindex med texten 'Believe' i glittriga stenar på ryggen. Jackan har dragkedja och huva, perfekt för en cool och avslappnad stil. Den är i stl 146/152, men är lite liten för mig som brukar ha xs-s (170 cm lång) och är i väldigt bra skick! Hör av er om frågor!❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Mörkblå chinos från Tommy Hilfiger - Snygga mörkblå chinos från Tommy Hilfiger, modellen Bleecker Chino Stretch Slim Fit. Byxorna har smal passform, bälteshällor och bakfickor med knapp. Stretchigt material för extra komfort och stilren look. Perfekt för dig som gillar en clean och modern vibe. Inga defekter, använda ett fåtal gånger till högtider. Hör av er om frågor!❤️(Säljer även på Plick ifall man skulle vilja köpa där)
Ljuslila stickad kofta från KappAhl - Supersöt ljuslila stickad kofta från KappAhl med ribbad struktur och v-ringning. Koftan är croppad, har långa ärmar och stängs med tre knappar framtill. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill look. Står stl 158/164, men passar mig som har XS-S. Köpt på Kappahl och har inte använt jättemycket men den är lite nopprig, men det förstör inte helheten. Hör av er om frågor!❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Blommig topp  - Supersöt topp från Lindex med blommigt mönster i gult, rosa och grönt. Toppen har korta puffärmar och volangkant vid ärmslut och nederkant. Den är inte använd mycket och har inga defekter. Står att det är stl 146 men passar mig som har XS-S. Kan köpas med koftan som jag har på mig i bild två. Bara toppen för 100kr och med koftan 150 kr, man kan också bara köpa koftan för 100 kr, annons finns i min profil. Hör av er om ni har frågor!❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Gul kort kofta med knappar - Superfin ljusgul kort kofta från Kappahl. Stickad i mjukt material och med stora vita knappar framtill. Perfekt att slänga över en topp för en chill och trendig look. Den är inte använd jättemycket men är lite nopprig. Står att den är stl 146/152, men passar mig som har XS-S. Kan köpas med toppen jag har på mig under för 150 kr eller bara koftan för 100. Man kan också bara köpa toppen jag har under för 100kr, annons finns i min profil❤️(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Liknande annonser
Visa alla