Alla kategorier > Väskor
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90

Väska

Storlek: .
Kategori: Väskor
Märke: Zara

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En axelväska/ handväska, man kan justera bandet beroende på hur lång man vill att den ska vara. Köpt på second hand för 300 kr. Bandet är ganska slitet men annars är väskan i bra skick. ”Taggarna” är väldigt unika då dom är så vassa och coola.

Selma
Selma
(10)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska  - Säljer min Zara väska som är köpt här på Plick då den inte kommer till användning längre! För fler och bättre bilder är det bara att kontakta mig!!💕🫶🏻
Väska  - Säljer min snygga väska från Zara som ej finns kvar, jätte snygg men använder inte guld tyvärr. Använd 1-3 gånger så den är precis som ny🥰skriv för fler bilder. Pris kan diskuteras
Väska - Assnygg väska från zara, kostade 400kr
Väska - Valentino likande väska från Zara ❤️
Väska  - Från zara
Väska - En snygg väska ifrån Zara i mycket bra skick
Väska - Säljer denna trendiga väska från zara. Köp i London. Helt ny och oanvänd Nypris 299.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Clutch bag - Super fin clutch bag som inte kommer till användning, vet ej märke. Super fint mönster. Har inte bandet till väskan men funkar lika bra utan. De är ej magnet. Har tvättar av väskan men är fortfarande lite smutsigt på insidan. Finns små lösa trådar i väskan men inget som förstör funktionen. Kan finnas hundhår på väskan!🤍
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
söt blå väska - aldrig använt
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
jättefin väska🥰🥰 - Väska från Beck Söndergard! Helt oanvänd!🩷🩷🩷