Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska svart - svart handväska, bra skick, används inte ofta,  Storlek: 12cm hög, 23cm bred,  kedjan: 112 cm lång
Svart handväska - Svart handväska med praktiska handtag och avtagbar axelrem. Väskan har en stilren design med guldfärgade dragkedjor och rymligt inre för alla dina nödvändigheter. Endast anvånd nån gång och har inga tecken på användning.
svart handväska  - jättefin väska som jag säljer då den inte kommit till användning 😊
Svart handväska  - Lånad bild, använd en gång
Svart handväska - Svart handväska där man får plats med det mesta! Den har silvrig kedja och är svart. Har endast används en gång, så skicket är som nytt! 😍Är köpt från H&M divided.
Svart handväska  - Använd fåtal gånger så superbra skick🫶🏻
Svart handväska - Svart handväska i mocka textur, med små kedje detaljer på remmen
Svart handväska från H&M - Stilren svart handväska från H&M med två långa handtag och dragkedja upptill. Väskan har en enkel, klassisk design och är tillverkad i syntetmaterial. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker. Perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen.
Svart handväska
Svart handväska - 89 Svart handväska - 90 Svart handväska - 91

Svart handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt svart handväska från HM med en kedja som axelband. Bandet är justerbart så man kan antigen ha väskan som på bilden på axeln eller som crossbody bag! Den är något sliten men ändå bra skick!

Filippa
Filippa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blåa jeans - Super fina blåa jeans med medelhögmidja från Zara. De är i storlek 36, de är true to size!! Använda en gång och i superfint skick!! Super fin tvätt på dem verkligen, perfekta till hösten och vintern.
Fest topp - Svart festtopp från zara som går att använda på flera olika sätt som man kan se på bilderna! Den är croppad och köpt för 2 somrar sen, perfekt till sommaren!
Sommarklänning - Supersöt kort sommarklänning med gulligt print på och detaljer på sidan!
Beiga kostymbyxor - Ett par beiga kostymbyxor som är raka i benen och högmidjade men sitter väldigt snyggt. Säljer pga de inte kommer till användning längre.
Skinnjacka - Säljer denna skit snygga och coola skinnjackan då den inte kommer till användning längre! Den kommer från Chelsea i Göteborg och är köpt för flera år sedan. Den är i storlek M men skulle mer säga att den passar XS-S
T shirt -  Tshirt från Weekday i en snygg grön-blå färg i bra kvalitet!
Svart topp - Cool svart topp från zara! Det är en fyrkantig urringning på tröjan och den är croppad!
Vit festtopp  - Super söt fest topp, perfekt till sommaren. Den är i linne material från bakbok och den är croppad. Den är justerbar vid brösten och super söt!
Shoppingbag - Perfekt skolväska/handväska i en ljusrosa färg! Den är rymlig helt utan fack inuti och köpt för flera år sedan men nästintill oanvänd!
Kappa - Skitsnygg lång brun kappa från HM!! Flera år gammal men den är som ny, säljer pga att den inte kommer till användning längre, perfekt nu till våren!! Den är i storlek 32 men skulle mer säga att den är 34!!
Liknande annonser
Visa alla