Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tiamo väska - Säljer denna super fina tiamo väska pga den inte används, men den har används mycket! Helt ny på utsidan men lite smink fläckar på insidan. Går säkert bort om man tvättar den!
tiamo väska - storlek L💖
TIAMO väska - En jättefin väska från TIAMO. Är i ett väldigt fint skick då den är använd sparsamt. Perfekt till höstens aktiviteter när man inte vill ha en för stor väska men ändå få plats med allt!
Tiamo väska - Liten svart tiamoväska. Bra skicka säljer pga får ingen avnändnig av den💕 Nypris 499kr
Tiamo väska - Super snygg tiamo väska säljes!💓Fin väska i bra skick, inga märken eller fläckar. Fler bilder går att lösa och priset går att diskutera!😊
Tiamo väska - Säljer min tiamo väska! så fin verkligen och väldigt mycket utrymme i den. Den har rostat lite på dragkedjan på baksidan men inget man tänker på (se sista bilden)❤️
Tiamo väska  - Väska från tiamo i storlek m. Väldigt bra skick. Ordinarie pris 550kr säljer för 350kr
Tiamo väska
Tiamo väska  - 89 Tiamo väska  - 90 Tiamo väska  - 91

Tiamo väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Färg: Svart

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna tiamo väska då jag inte använt den på flera månader och bara hänger i mitt rum. Den är i jättebra skick och köpte den för 350kr❤️ hör av er vid intresse eller tryck på köp direkt

Elsa
Elsa
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.