Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer denna as snygga och trendiga väskan! Använd ett fåtal ggr och inga defekter💓
Väska - En liten handväska som man kan ha över axeln, det går att ändra långden på snöret. Perfekt att ha mobil små saker i.
Väska - Fin k.cobler väska som inte längre kommer till användning💘
Väska - Köptes utomlands, kommer nt till användning för mig
Väska - Väska från Gina tricot
Väska  - Väska med långt band! Och har silver detaljer. Bandet är lite snött och därför säljer jag den billigt annars bra sick
Väska - Liten grön väska
Väska  - En liten söt väska som passar till allt från Zalando
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min jätte fina! Tiamo väskan, liknar Stella mccartney, andvänd fåtal gånger, finns inte längre på hemsidan Scooret 🖤 minsta storleken

Filippa🖤💥🎸⚡️
Filippa🖤💥🎸⚡️
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär!
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Beige handväska med detaljer - Säljer en baleciaga liknande beige handväska med coola spännen och dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.💕💕
Grå axelremsväska🩶 - Säljer en snygg grå handväska med coola detaljer som dragkedja, nitar och flätade handtag. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dekorativa spännen framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look!
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Svartvit shoppingväska By Malene Birger - Stor och rymlig shoppingväska från By Malene Birger med svart och vitt grafiskt mönster. Väskan har svarta handtag och detaljer, samt ljus insida med logotyp. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga accessoarer.