Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Band till väska! - Aldrig använt bandet! Fejk ormskinn med svart insida och guld spännen. 20 kr + frakt
Väsk band  - Säljer ett jätte snyggt Väsk band med taggar på. Helt oanvänt! Säljer för 250kr+ frakt.
Svart väska med kedja band - • Svart väska med kedjor som band • använd fåtal gånger men är i väldigt bra skick - säljer för 75kr+frakt🩷
Väska med långt band - Fin ”läderväska” med långt band man kan ha över axeln. Ett pack inuti
Väska med tjockt band - Jätte fin väska från shein använd 3 gånger💞
Väska med justerbart band - Fin väska i bra kvalitet, köpt i Cypern💗 Bandet är justerbart
Väska + Väsk band säljs! - Super fina väska och väskband! Kommer tyvärr inte till användingr längre så säljs därför. Väskan kostar 250 (Carin Wester) och väskbandet 150 (don Donna) men jag säljer båda för 230💕
Axelrem till väska  - Svart tjock
Band till väska
Band till väska  - 89 Band till väska  - 90

Band till väska

Storlek: ca 103 cm
Kategori: Väskor
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommigt band för att sätta på väskor med nitar. Köpt från Åhléns i Göteborg och använd 1 gång. Köparen står för kostnader som tillkommer.

Klara Malmqvist
Klara Malmqvist
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.