Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tommy Hilfiger väska - Säljer min mörkblåa Tommy Hilfiger väska som är i fint skick och den är äkta. Det går även att ta bort kedjan som man kan se på bild 2.
Tommy Hilfiger väska - Tommy Hilfiger väska som passar perfekt till skolan, jobbet eller att packa i för att vara borta en helg.
Tommy hilfiger väska - Tommy hilfiger väsa
Tommy Hilfiger väska - Säljer min fina Tommy Hilfiger väska som är köpt i Florida, USA från Tanger outlet’s. Köpt för $189 (ca 1950kr). Var inte rädd att ställa för mycket frågor!
Tommy Hilfiger väska - Mindre axelväska, med en innerficka med dragkedja. En korthållare på baksidan och ett vanligt fack på framsidan med dragkedja. Använd men i bra skick.
Tommy Hilfiger väska - Aldrig använd. Köpt för 1< år sen. Nypris låg på 2400kr. Tror de ej säljer just denna modell längre. Den mindre väskan ingår och kan väljas att ta bort eller ha kvar i väskan. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Tommy Hilfiger väska - Väska som inte används längre, använd ett fåtal gånger. Bra skick!
Väska från Tommy Hilfiger - Väska från Tommy Hilfiger i en snygg blå färg. Ett fack med dragkedja på insidan och flera mindre fack utan dragkedja. Finns små skavanker - se sista bilden, men i sin helhet är den hel och ren!
Tommy Hilfiger Väska
Tommy Hilfiger Väska - 89 Tommy Hilfiger Väska - 90 Tommy Hilfiger Väska - 91 Tommy Hilfiger Väska - 92

Tommy Hilfiger Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, Tommy Hilfiger Väska, Använd 2 gånger och är som en ny, inga defekter eller skador. Köpt på Boozt och självklart äkta. Pris kan diskuteras!

Wioletta Vailet
Wioletta Vailet
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
DEPECHE Väska - Hej, Köpt på Boozt, använd men i bra skick och inga defekter. Pris kan diskuteras!
GUESS Väska - Hej, Helt ny GUESS Väska köpt på Zalando, Pris kan diskuteras!
DKNY väska - Hej, helt ny DKNY Väska, passar perfekt för telefonen och plånboken. Pris kan diskuteras!
KARL LAGERFELD Väska - Hej, en Karl Lagerfeld väska, köpt på Zalando, självklart äkta. Använd 2 gånger och är som helt ny, inga defekter eller skador. Pris kan diskuteras!
Kenzo Skor - Hej, Har använts 1-2 Gånger men är för små, det är som nya och har inga defekter eller skador. Kartong medföljer till skorna. Pris kan diskuteras!
UNISA skor - Hej, Storlek 38, använts fåtal gånger, Väldigt bra skick.
Pavment skor - Hej, i använt skick.
Stockholm skor - Hej, i använt skick men inga defekter.
MICHAEL KORS Skor - Hej, använda några gånger men i väldigt bra skick, inga defekter, pris kan diskuteras
GUESS Väska - Hej, Väskan är använden 1 gång och är som en helt ny.  Pris kan diskuteras
Liknande annonser
Visa alla