Alla kategorier > Väskor
INTRESSEKOLL
INTRESSEKOLL  - 89 INTRESSEKOLL  - 90

INTRESSEKOLL

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

12345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSEKOLL på min superfina tory burch väska, köppt för ca ett år sedan och är i väldigt fint skick

Ceciliahedee
Ceciliahedee
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Intressekoll🫶 - Säljer min svarta Zadig väska som är i jättebra skick och sjukt bra som vardagsväska eller till kvällen! Skriv gärna om ni är intresserade!!
INTRESSEKOLL diesel väska - Nypris 4500kr
Intressekoll! - Super fin väska, Jätte fint skick. Svart väska från Carin Wester. Nypris på 499kr🥰
!intressekoll!  - Intressekoll på Zadig&voultaire väska. Nypris ca 4300,  DM för fler bilder!
INTRESSEKOLL Svart Zadig väska - INTRESSEKOLL på denna svarta Zadig väska i modellen sunny❤️ skriv om ni är intresserad och vad ni skulle tänka er att betala för den!
INTRESSEKOLL!! Zadig & Voltaire väska - Säljer en helt ny Zadig voltarie väska med många små fack och kedjor. Kom själva med prisförslag!
Intressekoll Svart axelväska  - Snygg svart Zadig & Voltaire axelväska  i skinn med silverfärgad kedjerem och coolt vingemblem. Oanvänd. Nypris 3000
Intressekoll - Intressekoll på denna fina Stella McCartney liknande väska i fint skick💓
Andra annonser från Väskor
Visa alla
söt blå väska - aldrig använt
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Brunvit shoppingväska By Malene Birger - Snygg shoppingväska från By Malene Birger i brunt och vitt med ett grafiskt rutigt mönster. Väskan har långa handtag och är tillverkad i tålig syntet. Perfekt för dig som vill ha plats för allt och samtidigt se trendig ut.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!