Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Broadways n sons tote bag - En tyg påse från broadways n sons. Är i använt skick och är lite missfärgad på vissa ställen. Annars har den inga håll eller liknande vad jag vet om. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Kolla gärna det bundle den hör ihop med 🫶💯
Beige tygkasse - Superfin beige tygkasse med svart mönster på🤩säljer då den ej kommer till användning🙌🏼
Svart ryggsäck från Kapten & Son - Snygg och stilren svart ryggsäck från Kapten & Son. Oanvänd! Levereras med original dustbag.
Ryggsäck från Kapten & Son - Ryggsäck från Kapten & Son, endast använd fåtal gånger! Nypris 1149 kr!
Unik tygkasse - Rejält tyg
Grå handgjord tygkasse - Säljer en upcycled grå tygkasse i mjuk bomull med tryck av rosa och leopardmönstrade läppar, små hjärtan och text som 'XOXO''. Perfekt för att bära med sig allt man behöver och samtidigt bra för miljön, då den är handsydd från en T-shirt.
Broadway and sons tygkasse
Broadway and sons tygkasse - 89 Broadway and sons tygkasse - 90 Broadway and sons tygkasse - 91

Broadway and sons tygkasse

Storlek: BAG
Kategori: Väskor

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trendig tygkasse från Göteborgs Broadway and sons!

typliv
typliv
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart clutchväska Milano small - Snygg svart clutchväska från Milano i liten storlek. Väskan har en mjuk, rundad form med dragsko och smala axelband. Tillverkad i slätt material som ger en stilren look. Perfekt för att bära det viktigaste när du vill hålla det enkelt och trendigt.är knappt använd så är i mycket bra skick!har inga defekter! Men har it prislapp eller original förpackning
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
Svart rutig axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från malene Birger i grå svart färg, i bra skick💕.
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Bucket bag  - Säljer en snygg axelväska  i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med ljusbruna och röda detaljer, har justerbar axelrem och stängs med snörning. Materialet är skinn och canvas, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en ikonisk axelväska från Gucci i brunt skinn och beige canvas med GG-monogram. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och klassisk GG-logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg till alla outfits.