Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Trapstar väska - Helt ny. Snabb säljer den nu för behöver it den 😎
Äkta trapstar väska - Hej säljer min trapstar pgr ingen användning hoppas ni köper ha det så bra🙌 pris kan diskuteras 🤙
trapstar väska - trapstar väska som är fake. köpt för 200kr utomlands
Trapstar väska - Säljer nu min riktigt feta trapstar väska Köpte den på plick för 1000kr och vill nu sälja den. Hör av er om ni har några frågor😀
Trapstar Väska - Säljer min trapstar väska (äkta) som är köpt för 1200.
Trapstar väska  - Trapstar väska röd svart fint skick nästan aldrig andvända Skriv om intresserad eller mer frågor
Trapstar väska  - Trapstar väska för endast 399kr  Lite använd
Trapstar väska - Använd några gånger finns 3 fickor totalt en i bak en stor vanlig ficka och en ficka på själva insidan.
Trapstar väska
Trapstar väska - 89 Trapstar väska - 90 Trapstar väska - 91

Trapstar väska

Storlek: Man kan ändra
Kategori: Väskor
Märke: Trapstar
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en trapstar väska i bra skick. Säljer den för 150 pris kan diskuteras och hör av er vid frågor.

Vejde
Vejde
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dolce&gabbana - Säljer ett dolce&gabbana bällte som är i mycket bra skick pris kan diskuteras hör av er vid frågor. Kan mötas upp på Södermalm.
Armani tracksuit  - Säljer en Armani tracksuit skick 8/10 nypris 1000 mitt pris 399 pris kan diskuteras och hör av er vid frågor. Kan mötas upp på Södermalm.
Lacoste piké  - Säljer en Lacoste pike nypris 600 mitt pris 200 pris kan diskuteras skick 9/10 Storlek 152/12 år hör av er vid frågor. Kan mötas upp på Södermalm.
Svart pufferjacka Lyle & Scott Junior - Svart pufferjacka från Lyle & Scott Junior med huva och gul broderad logga på bröstet. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och är långärmad. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Den är lite smutsig men annars i bra skick
Vit klassisk pikétröja - Säljer en vit Moncler pikétröja med korta ärmar och krage. Tröjan har en liten logga på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt till en avslappnad och stilren look. Den har en liten fläck på ärmen och lite fading över loggan men det är inget som man märker av så mycket. Priset kan diskuteras.
Vit piké från Prada med svarta detaljer - Säljer en stilren vit pikétröja från Prada med svarta detaljer på krage och ärmslut. Tröjan har korta ärmar, klassisk krage och knappslå framtill. Diskret Prada-logga på bröstet. Perfekt för en clean och snygg look. Den är använd men fortfarande i bra skick. Pris kan även diskuteras.
Vit pikétröja från Polo Ralph Lauren - Klassisk vit pikétröja från Polo Ralph Lauren med korta ärmar, krage och knappar framtill. Tröjan har den ikoniska broderade loggan på bröstet och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt till jeans eller shorts för en clean look. Den är i använt skick men väl omhändertagen. Storleken är 10-12 år men jag skulle säga att den passar om man är ungefär 160-170 cm lång. Pris kan diskuteras!
Vit pikétröja från BOSS - Vit pikétröja från BOSS med svart kant på krage och ärmslut. Klassisk design med korta ärmar och liten logga på bröstet. Perfekt för en clean och stilren look. Tröjan är aldrig använd och har kvar prislappen. (Den är dock lite skrynklig). Tröjan är i storlek 14 år och passar om man är ungefär mellan 165-175 (fråga gärna om mått ifall du är intresserad för jag är inte helt säker på storleken) pris kan även diskuteras!
Liknande annonser
Visa alla